ASPARAN FORTE MG+K TABL. spróbuj a może polubisz

asparan forte mg+k tabl.

asparan forte mg+k tabl.

ASPARAN FORTE MG+K TABL.to chyba jeden z produktów do omówienia. Uzupełnijmy, że ASPARAN FORTE MG+K TABL. to coś o czym warto powiedzieć Więc leczmy się kiedy jest akuratny czas, bo trzeba nam nie zapominać o oczywistym zdrowiu bo to jest to co posiadamy doskonałego.
Uwaga: asparan forte mg+k tabl. możesz kupić w aptece internetowej

Producent: Polski Lek
Opakowanie: 60 tabletek

Działanie:
Preparat jest zalecany w: utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, utrzymaniu równowagi wodno-elektrolitowej organizmu, stanach zmęczenia i rozdrażnienia, okresach wytężonej pracy. Tabletki łatwe do połykania zawierające magnez i potas.

Zastosowanie:
ASPARAN FORTE MG+K niezbędny jest dla prawidłowego funkcjonowania mięśnia sercowego i nerwów.

Dawkowanie:
Doustnie. Należy podawać 1 tabletkę i popić niewielką ilością wody. Zaleca się spożywać 3 – 6 tabletek dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Substancje czynne:
Magnez, potas.

Składniki pokarmowe spalają się w jego płomieniach. Wtedy powstają wolne rodniki, czyli reaktywne formy tlenu zwane też oksydantami. Żyją bardzo krótko, ale wyrządzają ogromne szkody. Oksydanty mają nie sparowany elektron, szukają więc takiej cząstki, której mogłyby oddać swoją energię. Celem wolnych rodników są komórki organizmu. Co robią z komórkami wolne rodniki? – Są wyjątkowo agresywne. Najpierw należy zwrócić się do swojego lekarza rodzinnego lub internisty. Jeżeli rozpozna on chorobę układu krążenia, dalszą diagnostykę i leczenie najlepiej prowadzić pod kontrolą specjalisty kardiologa. Należy poszukać lekarza, do którego ma się pełne zaufanie i pod jego okiem przeprowadzić całą kurację. Czasami leczenie zabiegowe jest jedynym wyjściem z sytuacji i mimo strachu nie należy zwlekać z podjęciem decyzji, gdyż dalszy postęp choroby może uniemożliwić takie rozwiązanie.
Dlatego asparan forte mg+k tabl. to całkiem niezbyt nowy produkt. Naukowcy przypuszczają, że gdyby wszyscy pili taką wodę, liczba zgonów zmniejszyłaby się nawet o ok. 19 proc. Magnez nie tylko zapobiega chorobom serca, ale wspomaga ich leczenie. Podaje się go dożylnie osobom po zawale (przeciwdziała powstawaniu skrzepów oraz niebezpiecznej arytmii). Jeśli w organizmie brakuje magnezu, ściany naczyń krwionośnych mogą się obkurczać, a to prowadzi do wzrostu ciśnienia krwi. Dlatego osobom z nadciśnieniem tętniczym zaleca się jedzenie produktów bogatych w magnez.

Celem wolnych rodników są komórki organizmu. Co robią z komórkami wolne rodniki? – Są wyjątkowo agresywne. Mogą na przykład modyfikować DNA. Zmieniony materiał genetyczny może z kolei wywołać proces nowotworowy. Są dowody na to, że wolne rodniki są odpowiedzialne w wielu przypadkach nie tylko za procesy nowotworowe, ale także za procesy starzenia. To jest ta druga bezwzględna twarz tlenu. wydziału medycznego uniwersytetu w Wrzburgu, opisał badania, dzięki którym będzie można zapobiegać ciężkim powikłaniom zawału serca, jakim są pęknięcia lewej komory serca. Najczęściej kończy się ono zgonem, ale niektórzy chorzy szczęśliwie przeżywają, co z kolei prowadzi do poważnej niewydolności serca. Niemiecki uczony podejrzewa, że takie powikłanie zdarza się częściej u osób, u których jest niski poziom tzw. czynnika XIII-A. Badanie na zwierzętach, jakie przeprowadził, sugerują, że można temu przynajmniej częściowo zapobiec przy użyciu tzw. Podaje się go dożylnie osobom po zawale (przeciwdziała powstawaniu skrzepów oraz niebezpiecznej arytmii). Jeśli w organizmie brakuje magnezu, ściany naczyń krwionośnych mogą się obkurczać, a to prowadzi do wzrostu ciśnienia krwi. Dlatego osobom z nadciśnieniem tętniczym zaleca się jedzenie produktów bogatych w magnez.
Slow-mag kupisz w aptece internetowej.

Są dowody na to, że wolne rodniki są odpowiedzialne w wielu przypadkach nie tylko za procesy nowotworowe, ale także za procesy starzenia. To jest ta druga bezwzględna twarz tlenu. Więc jak z nimi walczyć? Przecież nie możemy przestać oddychać. – Natura zna sposoby chroniące nas przed oksydantami. Unicestwiają je witaminy A, E i C.
Co jeszcze, nie tylko w temacie asparan forte mg+k tabl.. inhibitorów angiotensyny. Prof. Heribert Schunkert, szef kliniki uniwersytetu Szlezwik-Holsztyn w Lubece, przekonywał, że dzięki badaniom genetycznym lepiej będzie można ocenić ryzyko zawału. Jako przykład podał Billa Clintona, który w 2010 r. z powodu miażdżycy serca przeszedł zabieg poszerzenia tętnic wieńcowych. Od dawna cierpi na chorobę wieńcową, w 2004 r. Tabletka zawiera 535 mg chlorku magnezowego sześciowodnego tj. 64 mg jonów magnezu (5,26 mEq Mg+2).
Niedoborom magnezu mogą towarzyszyć:
* bóle mięśniowe, tiki, drżenia mięśni
* bóle głowy,
* stany znużenia,
* wzmożona drażliwość, zmniejszona odporność na stres,
* zaburzenia snu,
* zaburzenia stężenia lipidów w surowicy krwi,
* zaburzenia rytmu serca,
* przyspieszone zmiany miażdżycowe naczyń, nadciśnienie tętnicze,
* przyspieszona osteoporoza,
Właściwości i działanie:
Czynnikami powodującymi niedobór magnezu są: przedłużające się sytuacje stresowe, duży wysiłek fizyczny (pływanie, tenis, aerobik, biegi), niewłaściwa dieta, „miękka woda”, spożywanie alkoholu, kawy, herbaty oraz napojów gazowanych, stosowanie leków moczopędnych, ciąża, niewydolność serca.Obecnie coraz częściej stwierdza się niedobory magnezu u ludzi zdrowych. Zjawisko to może być przyczyną wielu niepożądanych dolegliwości.

Wychwytują „wrogów” zanim wejdą w reakcję z materiałem genetycznym. Od dawna mówi się, że witaminy są dobre dla człowieka, ale dopiero teraz ta potoczna wiedza znalazła potwierdzenie w nauce. Czy to znaczy, że zdrowie i młodość można sobie kupić w aptece? – Nie mamy tak rewelacyjnych wiadomości. Syntetyczne witaminy nie zastąpią tych, które występują w naturze. Powiem więcej.
Dodajmy jeszcze kilka zdań na podobny temat, ale cały czas nieco o asparan forte mg+k tabl.. Od dawna cierpi na chorobę wieńcową, w 2004 r. musiał poddać się operacji wszczepienia bypassów, choć od wielu lat jest aktywny fizyczne. Zdaniem naukowca, u byłego prezydenta USA można podejrzewać skłonności genetyczne do miażdżycy. Obecnie o wiele większy nacisk kładzie się też na zapobieganie i optymalne leczenie wszystkich chorób, mogących doprowadzić do niewydolności serca, takich jak wspomniana już choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze lub wady zastawkowe serca (leczenie przyczynowe).
Dlatego asparan forte mg+k tabl. to całkiem ciekawy produkt.
Niedobór magnezu powoduje przyspieszenie rozwoju miażdżycy i większą możliwość zmian zakrzepowych, zwiększa pobudliwość nerwową, powoduje zaburzenia rytmu serca i przyspiesza osteoporozę. Niedobór tego pierwiastka powodować może również drżenia i bolesne skurcze mięśni, drażliwość, bóle głowy, zaburzenia snu i uczucie zmęczenia.
Wśród preparatów magnezowych na szczególną uwagę zasługują tabletki zawierające chlorek magnezu powlekane specjalną otoczką, która rozpuszcza się dopiero po przejściu przez żołądek. Dzięki otoczce wchłanianie magnezu zachodzi w jelicie cienkim, gdzie proces ten przebiega najszybciej i najefektywniej.
Tabletki SLOW-MAG zawierają właśnie chlorek magnezu i są powlekane bezcukrową otoczką, nierozpuszczalną w soku żołądkowym, chroniącą zawartość tabletki przed jego działaniem, natomiast rozpuszczalną w soku jelitowym i pozwalającą na wchłanianie magnezu w jelicie cienkim. Dla osób z chorobą wrzodową żołądka taka doustna postać magnezu jest jedyną, która nie naraża ich podczas zażywania na dolegliwości żołądkowe.

Garść danych na zbliżony temat, ale też poniekąd oasparan forte mg+k tabl.. Regularny kontakt z lekarzem, omawianie z nim wszelkich problemów i wątpliwości związanych ze stanem zdrowia mają podstawowe znaczenie. Każdy chory jest inny, dlatego terapię należy dostosować do indywidualnej sytuacji. W leczeniu pacjentów z niewydolnością serca wyróżnia się 3 zasadnicze elementy:

leczenie objawowe (farmakologiczne).
zmiana stylu życia (odpowiednia dieta, aktywność fizyczna);
leczenie przyczynowe (chirurgiczne i/lub farmakologiczne);

CHOROBA WIEŃCOWA
Jak wiadomo choroby serca i układu krążenia nie mają jednej przyczyny, zazwyczaj wpływ na ową chorobę ma kilka czynników, które akumulują się zwiększając tym samym ryzyko jej wystąpienia. W większości przypadków choroba wieńcowa ma podłoże miażdżycowe. U osób z miażdżycą, w ścianach naczyń wieńcowych odkładają się blaszki miażdżycowe (materiał tłuszczowy z krwi) spowalniając przepływ krwi i ograniczając powoli jej dopływ do mięśnia sercowego.
Zatem asparan forte mg+k tabl. to całkiem ciekawy produkt. Dzięki otoczce wchłanianie magnezu zachodzi w jelicie cienkim, gdzie proces ten przebiega najszybciej i najefektywniej.
Tabletki SLOW-MAG zawierają właśnie chlorek magnezu i są powlekane bezcukrową otoczką, nierozpuszczalną w soku żołądkowym, chroniącą zawartość tabletki przed jego działaniem, natomiast rozpuszczalną w soku jelitowym i pozwalającą na wchłanianie magnezu w jelicie cienkim. Dla osób z chorobą wrzodową żołądka taka doustna postać magnezu jest jedyną, która nie naraża ich podczas zażywania na dolegliwości żołądkowe.  Magnez w połączeniu z wapniem i witaminą D buduje kości i zęby, zapobiegając osteoporozie. Pod warunkiem, że dostarczy się go organiz-mowi dwa razy mniej niż wapnia. Jeśli więc jesz dużo produktów będących kopalnią magnezu albo zażywasz suplementy, musisz też zwiększyć w diecie ilość wapnia.
U osób z miażdżycą, w ścianach naczyń wieńcowych odkładają się blaszki miażdżycowe (materiał tłuszczowy z krwi) spowalniając przepływ krwi i ograniczając powoli jej dopływ do mięśnia sercowego. Choroba ta jest najczęściej występującą chorobą układu krążenia w krajach rozwiniętych, zaś zawały serca bądź śmierć sercowa należą do najczęstszych przyczyn zgonów. Należy pamiętać, że dzieci i ludzie starsi inaczej reagują na leki, operacje i dlatego ich leczenie często jest odmienne od leczenia osób dorosłych. Bardzo ważne jest, aby poinformować lekarza o wszystkich swoich dolegliwościach, chorobach, przyjmowanych lekach czy ewentualnej ciąży. Leczenie jednego schorzenia może źle wpływać na inne i może być szkodliwe dla nienarodzonego dziecka. Serce, jak każdy narząd, do wykonywania pracy potrzebuje tlenu i składników odżywczych. Anatomiczna budowa serca uniemożliwia jednak wykorzystanie krwi przepływającej przez przedsionki i komory. Do tego celu służy sieć naczyń oplatających cały mięsień sercowy. Te drobne tętniczki są odgałęzieniami dwóch, lewej i prawej, odchodzących bezpośrednio od aorty i okalających serce na kształt wieńca głównych tętnic, zwanych tętnicami wieńcowymi. O chorobie wieńcowej zwanej też niewydolnością wieńcową mówi się wtedy, gdy dochodzi do zachwiania równowagi pomiędzy dopływem krwi do mięśnia sercowego, a jego potrzebami. Najczęściej zaburzenie takie jest skutkiem zmniejszenia przekroju jednej z tętnic wieńcowych spowodowanym zmianami miażdżycowymi. W pierwszym okresie choroba często przebiega bezobjawowo. Kiedy jednak zwężenie światła tętnicy przekroczy pewne granice mogą pojawiać się niespecyficzne dolegliwości bólowe w okolicy serca. Bóle te, zwane bólami dławicowymi (angina pectoris) mogą występować zarówno raz na kilka dni jak i kilka razy w ciągu dnia. Trwają od kilku do kilkunastu minut i samoistnie przechodzą po krótkim odpoczynku lub po zażyciu leków. Mogą też pojawić się duszności lub słabości.
Garść danych na zbliżony temat, ale też poniekąd oasparan forte mg+k tabl.. Zawsze więc w wypadku takich silnych i dłużej trwających buli należy podać zalecone środki rozszerzające naczynia wieńcowe, przeciwbólowe i uspokajające oraz porozumieć się z lekarzem. To on zadecyduje co dalej robić.
Ryzyko zachorowania na chorobę zwiększa się :
• na skutek palenia tytoniu
• u osób z wysokim ściśnieniem krwi
• u chorych na cukrzycę
• u osób z nieprawidłowym składem bądź wysokim poziomem tłuszczu we krwi
Zawał serca i choroba wieńcowa są najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce. Co roku zapada na niego około 100 tys.
Dodajmy jeszcze kilka zdań na podobny temat, ale cały czas nieco o asparan forte mg+k tabl.. Czynniki ryzyka choroby wieńcowej możemy podzielić na te, na które mamy wpływ i możemy je ograniczyć i te na które nie mamy wpływu.
Czynniki niezależne od człowieka:
– wiek – wraz z wiekiem rośnie ryzyko zachorowania. U kobiet ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej gwałtownie się zwiększa po menopauzie. Najczęściej chorują mężczyźni w wieku od 40 do 55 lat. W grupie osób starszych liczba zachorowań na ową chorobę dla obu płci jest podobna.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s